Veiksmes stāsts

Burgeri un interneta veikals 2 dienu laikā

Vēlamies pastāstīt par vienu no mūsu klientiem “Burgerbārs” un ceļu no uzņēmuma bez mājas lapas, līdz pirmajam pasūtījumam interneta veikalā tikai 2 dienu laikā.

Šis stāsts sākās tieši covid-19 izolācijas prasību pašā sākumā, kad daudzi uzņēmumi bija spiesti ierobežot savu darbību vai to uz laiku slēgt pilnībā.

Karantīnas laikā ēdināšanas nozare bija viena no tām, kas cieta visvairāk. Ja cilvēkiem tika rekomendēts nepamest savu mājokli, tad saprotams, ka doties uz ēstuvi vai citu publisku vietu nav prioritāte.

Taču “Burgerbāra” vadība nevēlējās apturēt savu darbību, tāpēc radās doma uztaisīt interneta veikalu un piegādāt burgerus uz mājām. “Bet vai šajos neskaidrajos laikos ir prātīgi investēt līdzekļus jaunā, nezināmā biznesa virzienā?”, “Cik ilgu laiku tas prasīs?”, “Cik tas maksās?” – šie bija jautājumi, kas nodarbināja vadītāju prātus.

Parasti jaunas mājas lapas izstrāde var aizņemt pat līdz vienam mēnesim, bet nereti, dažādu apstākļu dēļ šis process mēdz ievilkties uz vēl ilgāku laiku. “Burgerbāra” gadījumā tas nederēja, interneta veikals bija nepieciešams jau vakar, jo uzņēmumam mēnesi (vai ilgāk) stāvēt dīkstāvē var izmaksāt dārgi.

Tika meklēts sadarbības partneris, kurš varētu uztaisīt interneta veikalu ļoti īsā laikā. Pēc nelielas sarunas ar mūsu uzņēmuma pārstāvi tika izveidots rīcības plāns. Darba uzdevumi tika doti arī “Burgerbārs” vadībai, jo interneta veikala izstrāde ir tikai viena darba daļa, ļoti būtiska projekta daļa ir lapas saturs un vizuālais materiāls (bildes un citi vizuālie elementi).

Pēc divām garām darba dienām, tapa www.burgerbars.lv un nākošās dienas sākumā jau tika veikti pirmie pasūtījumi. Tiesa gan jāpiemin, ka “Burgerbāram” jau bija klientu bāze, kā arī sagatavotas mārketinga aktivitātes saistībā ar jauno mājas lapu, bet tas tikai pierāda, ka ar rūpīgu plānošanu un pareizo sadarbības partneri ir iespējams izdarīt ļoti daudz, ļoti īsā laika periodā.